Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie zamykają się dzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie zamykają się dzwi

    zdjecia sa nie za dobre ale zrobie nowe w sobote to tez wrzuce

    a na tej skórze zrobiłem gdzies ok 50 tys.km

    [ Dodano: Czw 22 Sty, 09 21:54 ]
    na dzisiaj mam tylko takie
    ale postaram sie zrobic lepsze :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
    Przemek

  • #2
    Nie zamykają się dzwi

    Mam problem z zamykaniem drzwi kierowcy. Nie moge zamknąć drzwi ani za pomącą kluczyka ani przy pomocy pilota. Podczas jednej z prób zamykania, udało się, że drzwi kierowcy się zamknęły, ale miałem problem z ich otwarciem. Wówczas udało mi się otworzyć drzwi pociągając od wewnątrz za klamkę.
    Znajomy sprawdzał co to mogło być. Mówił że sprawdzał prądy i że są OK. Stwierdził że trzeba wymienić siłownik zamka centralnego.
    Co Wy o ty myślicie?

    Dzwoniłem do serwisu o cenę siłownika i dowiedziałem się że dla mojego auta (98 rok, wersja SLX) centralny zamek był montowany fabrycznie w związku z czym musze kupić orginalny siłownik (cały siłownik), gdyż jest on w coś wtopiony.
    Co o tym myślicie?

    Komentarz


    • #3
      Obawiam się że serwis dobrze podpowiada - ale nie koniecznie musisz to robić u nich
      na alleegro na rynku wtórnym znajdziesz na pewno coś taniej ( w końcu to '98 czyli taki sam stary kibel jak i mój )

      a tak poważnie to siada taki silnik krokowy wewnątrz zamka - tzn nie silnik tylko przekładnia która jest zbudowana w 100% z plastiku i lubi się zaciąć, daj boże aby się zacieła na otwartych drzwiach bo wtedy jakoś zamek wyciągniesz , jak nie to tylko młotek i przecinak i tzn "sekcja" zamka . a jak rozebrać tapicerkę na zamkniętych drzwiach to znajdziesz na forum kilkakrotnie się temat przewijał i ZROBIĆ TO TO BUŁA Z MASŁEM

      ups chyba troszkę od temtu mi się uciekło

      [ Dodano: Sob 14 Cze, 08 23:18 ]
      Cholera się ze mnie EXpert zamkowy zrobił :szeroki_usmiech
      a tak na serio możesz mieć po prostu problem z przejściem prądu tzn. sprawdź połączenie
      ZAMEK a PRZEWODY

      taki mały of top
      Ukanio,
      planuję z żoną wakację w okolicach mniej więcej twoich jak byś miał jakieś namiary na tzw "atrakcję" no i oczywiście noclegi to normalnie będę mega wdzięczny i odwdzięczę się jak naj bardziej = SPONTON

      na PW jeśli mógłbyś

      Z góry dziękuję = MY dziękujemy
      :szeroki_usmiech

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X